اخبار برگزیده

زنان چه موقع مجاز به گرفتن رژیم لاغری نیستند

چه موقع مجاز به گرفتن رژیم لاغری نیستند

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، نیرنگ نیستانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی با اشاره به اینکه هر گونه رژیم لاغری بدون نظر متخصص تغذیه عواقب جبران ناپذیری را به همراه دارد؛ اظهار داشت: مبتلا به بیماری های بدخیم و تحت درمان مجاز به گرفتن هیچ گونه رژیم لاغری نیستند.

رژیم لاغری

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی با عنوان اینکه ی که از نارسایی مزمن کلیه رنج می برند و تحت درمان دیالیز هستند باید از هر گونه رژیم لاغری خودسرانه اجتناب کنند؛ یادآور شد: این دسته از افراد می توانند در صورت صلاحدید پزشک معالج اقدام به کاهش وزن کنند.

نیستانی با بیان اینکه باردار باید از هر گونه رژیم لاغری خودداری کنند؛ عنوان کرد: افزایش وزن دوران بارداری باید تحت نظر متخصص تغذیه کنترل شود.

وی افزود : شیرده می توانند بدون نگرانی اقدام به کاهش وزن کنند و بر خلاف باور رایج بین افراد، داشتن رژیم لاغری در دوران شیردهی هیچ گونه ضرری برای سلامتی مادر و نوزاد ندارد.رژیم لاغری صحیح می تواند سبب از بین بردن بافت های چربی تشکیل شده در دوران بارداری شود.

نیستانی تصریح کرد: مبتلایان به اختلالات تیروئید کم کاری و پر کاری تیروئید که تحت درمان هستند، نیز منعی برای گرفتن رژیم لاغری ندارند.
منبع:باشگاه خبرنگاران

رژیم چاقی


زنان چه موقع مجاز به گرفتن رژیم لاغری نیستند

زنان چه موقع مجاز به گرفتن رژیم لاغری نیستند

زنان چه موقع مجاز به گرفتن رژیم لاغری نیستند

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها